Відгуки про компанію M2BI Store - світ техніки та аксесуарів
- Александра Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Олександро! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Микола С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Годиться
- Коментар продавця
Доброго дня, Миколо! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Максим К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
За 420 грн працює шумодав !
В руці виглядають якісно
Звук і бас мені подобається
Про автономність поки не скажу бо не довго тестив
Плюс для мене немає анімації))
Підключаються моментально
Кришка кейсу має легкий люфт но це дрібниці- Коментар продавця
Доброго дня, Максиме! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Олександр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре,рекомендую
- Коментар продавця
Доброго дня, Олександре! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Александр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Олександре! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Віктор К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Вікторе! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Максим Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Максиме! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Антон Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Антоне! Щиро дякуємо за Ваш відгук і раді, що Вам усе сподобалось!
- Коментар продавця
- Валера А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спочатку кажуть закінчились, потім питаю коли будуть поставки? так як сказали напряму працюють з виробником, відповідають теж саме закінились
- Коментар продавця
Доброго дня, Антоне! Щиро дякуємо за Ваш відгук. У разі появи товару - можемо вам повідомити. Приносимо вибачення за незручності.
- Коментар продавця
- Тарас Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дві доби. Дві доби, щоби просто відправти замовлення? Це норм для вас?Замовлення скасовуємо. Нікому цих совітських бізнесменів не радимо. Тільки час втрачати.
