
Подушка-підголовник в автомобіль Baseus ComfortRide Series Car Cooling Headrest (C20036402111-00)
760 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MB-91745
Охолоджувальна подушка на підголівник для шиї Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest – це ідеальне рішення для тих, хто часто їздить в автомобілі. Вона забезпечує оптимальну підтримку шиї, даючи змогу розслабитися під час поїздки. Використання охолоджувального полімерного гелю і дихаючого матеріалу забезпечує поглинання і розсіювання надлишкового тепла, а також поліпшену вентиляцію.
Усі ми знаємо, що тривале керування автомобілем може призвести до навантаження на шию, хребет, м'язи і сухожилля, що сприяє виникненню болю і дискомфорту.
Дорожня подушка Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest також дає змогу комфортно дрімати або відпочивати в сидячому положенні - без подальшого болю або скутості в шиї.
Подушка виготовлена з піни з ефектом пам'яті. Подушка дорожня для шиї з ефектом пам'яті Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest не тільки забезпечує оптимальну підтримку шиї, а й адаптується до індивідуальних форм для індивідуального комфорту.
Подушку легко чистити завдяки знімному чохлу. Автомобільна подушка на підголівник для шиї Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest вкрита дихаючою і суперм'якою тканиною, стійкою до поту та антиалергенною. Вона забезпечує максимальний комфорт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11.3 мм |
| Довжина | 27.3 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 |
- Ціна: 760 ₴


