Якщо Ви любите подорожувати або в Вашому домі бувають проблеми з подачею електрики, тоді найкращим варіантом вирішення цієї проблеми стане автономна система електропостачання, яка давала б можливість не тільки заряджати телефони і ноутбуки, але і служила б, як автономне освітлення і мала класичну розетку з виходом 220 В.

Сонячна станція GD-8018 складається з сонячної панелі, електронного блоку управління, світлодіодних ламп 3 шт. і комплекту перехідників для різних пристроїв (GSM, Ipad, Ipod, GPS і т.д.).
Завдяки GDLITE GD-8018 тепер навіть в найвіддаленіших районах, в куточках, де немає електрики, Ви зможете користуватися всіма електронними пристроями.

Сонячна станція GDLite GD-8018 може одночасно подавати живлення для 3-х світлодіодних ламп на 3 Вт і мобільного телефону! У комплект входить набір з 10 видів адаптерів для різних телефонів. Пристрій можна встановлювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.
Сонячна станція Solar Home System GDlite GD-8018 може повністю забезпечувати живлення будь-якого побутового приладу:
- комп'ютера
- телевізора
- музичного центру

Акумуляторна батарея має ємність 12000 mAh і заряджається від мережі 220 В або від сонячної енергії через сонячну панель. Необхідно встановити сонячну панель в місці, куди потрапляє найбільша кількість світла (наприклад, на балкон або вікно). Повністю акумулятор заряджається протягом 8-10 годин, але якщо сонце на небі світить дуже яскраво, то час зарядки значно скорочується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gdlite |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість панелей | 1 шт. |
| Напруга панелі | 18 В |
| Потужність | 100 кВт |
| Потужність панелі | 20 Вт |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Напруга | 220 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
- Ціна: 2 869 ₴


